Courtsey of Youtube.This Video content is delivered to you directly from Youtube.com

Ali ve Sevda iyi mi - Kimse Bilmez 10. Bölüm

Uploaded by: aestheticeys

734312 views

Kimse Bilmez 10. Bölüm Özet Sevda ve Ali güvenlik nedeniyle aynı evde kalmaya devam ederken yakınlaşmaları gittikçe artar. Öte yandan Pilotun Takacı ile olan kavgası Aliyi de tehlikeye atar. Pilot, Duyguyla yakınlaşmaya çalışırken hiç beklemediği bir anda pusuya düşer. Ali bir yandan her şeyin arkasındaki ismi bulmaya çalışırken, öte yandan Sevdanın kıskançlıklarıyla baş etmek zorundadır. Uygarın ise Ali ve Sevdayı ayırmak için başka bir planı vardır. Ancak bu plan hiç beklenmedik bir şekilde sonuçlanacaktır. Kimse Bilmez Kanalına Abone Olmak İçin atv Resmi Kanalına Abone Olmak İçin Kimse Bilmez Web Sayfası

Please select the category that most closely reflects your concern about the video, so that we can review it and determine whether it violates our Community Guidelines or isn't appropriate for all viewers. Abusing this feature is also a violation of the Community Guidelines, so don't do it.

Oops, your web browser will be unsupported soon.

Our site is optimized with a wide range of browsers, please upgrade to a modern, fully supported browser. Find the latest versions of supported browsers below.

Get Latest

FireFox

By Mozila

Internet Explorer

By Microsoft

Chrome

By Google