Courtsey of Youtube.This Video content is delivered to you directly from Youtube.com

Ayaz, Öyküden özür diliyor.. - Kiraz Mevsimi 5. Bölüm

Uploaded by: xmodel

538923 views

Kiraz Mevsimi 5. Bölüm Özeti Öykü, Önemle çalışma hayaline bu kadar yaklaşmışken onu gerçekleştirememiş olmanın üzüntüsü içerisindedir. İşten kovulmuş, kimseyle konuşmamakta ve üç gündür evden çıkmamaktadır. Ayaz bu gidişata dur demekte kararlıdır. Öyküyü hayata döndürecektir. Ona bir sürprizi vardır. Şeyma, Öykünün yerine moda evinde işe girmiştir. Keyfi yerindedir. Ancak Metenin ısrarları sonucu Öyküye büyük bir iyilik yapmak zorunda kalır. Şeyma bunu bir avantaja çevirir. Şeyma, ileriye yönelik şeytani bir plan içerisindedir. Metenin duyguları çok karışıktır. Şeymanın davranışları onu ilişkilerini sorgulamaya yöneltir. Mete, koca bir günü Öyküyle geçirir. Aralarındaki elektrik, Metenin kafasını daha da bulandırır. Bülentin doğumgünü için hazırlıklar son sürat devam etmektedir. O gece herkes için bir dönüm noktası olacaktır. Yalanlar ve sırlar ortaya çıkacaktır. İtiraflar yapılacak, ortalık karışacaktır. Süreç Film Resmi Kanalı Oyuncuları Özge Gürel Serkan Çayoğlu Dağhan Külegeç Nilperi Şahinkaya Önem Dinçer KirazMevsimi ÖyküAyaz SüreçFilm

Please select the category that most closely reflects your concern about the video, so that we can review it and determine whether it violates our Community Guidelines or isn't appropriate for all viewers. Abusing this feature is also a violation of the Community Guidelines, so don't do it.

Oops, your web browser will be unsupported soon.

Our site is optimized with a wide range of browsers, please upgrade to a modern, fully supported browser. Find the latest versions of supported browsers below.

Get Latest

FireFox

By Mozila

Internet Explorer

By Microsoft

Chrome

By Google