Courtsey of Youtube.This Video content is delivered to you directly from Youtube.com

Bahar hayat kurtardı - Kalp Atışı 7. Bölüm

Uploaded by: zonia

2936903 views

kalpatışı kalpatisi Kalp Atışı 7. Bölüm Özeti Mehmetin geçirdiği büyük motosiklet kazası Eylülü çok üzer. Ali Asaf kazanın ardından gerekli tüm müdahaleyi yaparken, tedaviye Sinanın karışması olayları çığırından çıkarır. Baharın geçirdiği kötü olay sonrası gösterdiği büyük değişim hem hastane hem de Ali Asaf tarafından olumlu karşılanır. Süleyman ve Sinanın, Ziyanur ile gerginliği de oldukça tehlikeli restleşmelere varmıştır. Eylül, hastanede karşılaşmalarının ardından, geçmişine gömdüğü babasının, tekrar hayatına girmek istemesinden oldukça rahatsız olur. Ali Asafın sporcu bir hastası için, hastanede ilk kez gerçekleştireceği uyanık beyin ameliyatı, herkeste büyük ilgi uyandırır. Esmanın Eylül için hazırladığı sürpriz gece ise, Ali Asafın Eylüle çocukluğunu hediye etmesi için müthiş bir fırsattır. İkisi arasında ki yakınlaşma Oğuzun canını sıkarken, Ali Asaf ve Eylül bir ilki yaşarlar. Kalp Atışı Resmi Kanalı Oyuncular Gökhan Alkan Öykü Karayel Ali Burak Ceylan Hakan Gerçek Fatih Dönmez Merve Çağıran Burcu Türünz Başar Doğusoy Selahattin Paşalı

Please select the category that most closely reflects your concern about the video, so that we can review it and determine whether it violates our Community Guidelines or isn't appropriate for all viewers. Abusing this feature is also a violation of the Community Guidelines, so don't do it.

Oops, your web browser will be unsupported soon.

Our site is optimized with a wide range of browsers, please upgrade to a modern, fully supported browser. Find the latest versions of supported browsers below.

Get Latest

FireFox

By Mozila

Internet Explorer

By Microsoft

Chrome

By Google