Courtsey of Youtube.This Video content is delivered to you directly from Youtube.com

İçerde - MelekSarp Özel Sahneler

Uploaded by: lahorimunda

1823803 views

Bu dizi ve çok daha fazlası puhutvde İçerdeye Abone Olmak İçin Polis Akademisinde okuyan Sarp ve Mert kardeş olduklarından habersiz birbirlerine rakip olurlar. Sarp, Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürü Yusuf tarafından Polis Akademisinden mezun olmasına bir hafta kala polislikten atılır. Mezuniyet günü Yusufa silah çeken Sarp böylece daha önce hiç bilmediği yepyeni bir hayata adım atar. Bu yeni ve karanlık dünyada Sarpın en yakın düşmanı ise Akademinin diğer göz bebeği Mertdir. Yapım Ay Yapım Yönetmen Uluç Bayraktar Senaryo Ertan Kurtulan, Toprak Karaoğlu, Volkan Sümbül Oyuncu Kadrosu Sarp Çağatay Ulusoy Mert Aras Bulut İynemli Celal Çetin Tekindor Yusuf Mustafa Uğurlu Melek Bensu Soral Eylem Damla Colbay Füsun Nihal Koldaş Davut Rıza Kocaoğlu Alyanak Yıldıray Şahinler Yeşim Gözde Kansu

Please select the category that most closely reflects your concern about the video, so that we can review it and determine whether it violates our Community Guidelines or isn't appropriate for all viewers. Abusing this feature is also a violation of the Community Guidelines, so don't do it.

Oops, your web browser will be unsupported soon.

Our site is optimized with a wide range of browsers, please upgrade to a modern, fully supported browser. Find the latest versions of supported browsers below.

Get Latest

FireFox

By Mozila

Internet Explorer

By Microsoft

Chrome

By Google