Courtsey of Youtube.This Video content is delivered to you directly from Youtube.com

Fazilet Hanım ve Kızları 12. Bolum - Nilin Korkunc Planı

Uploaded by: smilingface

3085909 views

Yeni dizi Sevgili Geçmiş yakında Starda İlk Tanıtım Bu dizi ve çok daha fazlası puhutvde Fazilet Hanım ve Kızlarına Abone Olmak İçin Fazilet Hanım ve Kızları 12. Bölüm Özet Nil, korkunç bir plan kuruyor Hazana otel odasıyla ilgili gerçeği itiraf etmek isteyen Sinan, korkularına teslim olur ve hiçbir şey söyleyemez. Hazan, Sinanın kendisinden kaçtığının farkında, kafasında yeni soru işaretleriyle eve geldiğinde onu Nilin korkunç planı beklemektedir. Nilin tuzağa Sinanı da çekmesiyle Hazan ve Sinan kendilerini korkunç bir çılgınlığın içinde bulurlar. Kerimeyle ilgili Faziletin oyununa gelen Hazım, herkesin yüreğini ağzına getiren bir kalp spazmı geçirir. Hazımın durumu, Yağızın yıllar sonra yeniden yalıda yaşamaya başlamasına sebep olur. Yağız, kafasında babasıyla ilgili soru işaretleriyle, yıkıcı gerçeğin peşindedir. Fazilet kızlarını yalıya sokmak istiyor Fazilet ise, yalıda Kerime ile ilgili ipuçları ararken kendini Ece ve Yağızla ilgili yeni şüphelerin ortasında bulur. Fazilet için artık ilk hedef, kızlarıyla birlikte yalıda yaşamaktır. Sinan ve Hazanın yaşadığı kabus, Faziletin attığı gözü kara adım, herkes için yepyeni bir dönemin başlangıcı olur. Yaşadıkları kabus Sinan ve Hazanı birbirine biraz daha bağlarken, otel odasıyla ilgili gerçek bir anda tüm şiddetiyle Yağızın yüzüne çarpar. Sinan hayatının en acı yüzleşmesini yaşamak üzeredir. Yapım Avşar Film Senaryo Sırma Yanık Yönetmen Murat Saraçoğlu Oyuncu Kadrosu Fazilet Çamkıran Nazan Kesal Hazan Çamkıran Deniz Baysal Ece Çamkıran Afra Saraçoğlu Hazım Egemen Mahir Günşırak Güzide Egemen Gülsen Tuncer Yağız Egemen Çağlar Ertuğrul Sinan Egemen Alp Navruz Gökhan Egemen Tolga Güleç

Please select the category that most closely reflects your concern about the video, so that we can review it and determine whether it violates our Community Guidelines or isn't appropriate for all viewers. Abusing this feature is also a violation of the Community Guidelines, so don't do it.

Oops, your web browser will be unsupported soon.

Our site is optimized with a wide range of browsers, please upgrade to a modern, fully supported browser. Find the latest versions of supported browsers below.

Get Latest

FireFox

By Mozila

Internet Explorer

By Microsoft

Chrome

By Google