Courtsey of Youtube.This Video content is delivered to you directly from Youtube.com

Kara Sevda 59. Bölüm - Hesap Sorma Vakti

Uploaded by: aloneme

9876577 views

Bölümün tamamını startv.com.trde izle Kara Sevdaya Abone Olmak İçin 59. Bölüm Özet Kardeşinin boğulduğu anın görüntülerini izledikten sonra Nihan küçücük bir kar tanesinden çığa dönüşür. Öfkesinin önünde kimse duramaz. Emir ise Nihanla Kemali ayırmak için Zeynepin görüntülerini verdikten sonra Zeynepi kaderiyle baş başa bırakmaz. Kaçırma operasyonunun düğmesine basmıştır bile. Kemal izlediği görüntülere rağmen kardeşinin masum olabileceğine inanmakla kalmaz, bunu ispatlamanın yolunu da arar. Nihan ile Kemal arasındaki görüş ayrılığı tam da Emirin istediği türdendir. Ancak hem Emirin, hem de Asunun bilmediği en önemli şey, Nihanla Kemalin kara sevdası sonsuzdur, tüm engellere rağmen. Nihanın suç duyurusunda bulunmasıyla Ozanın ölümüne dair yeniden soruşturma açılır. Zeynepten sonraki durağın kendisine çıktığını düşünen Tarık için de çember daralmaktadır. Tarık kurban olduğundan habersiz Asunun hazırladığı kafese girmek üzeredir. Emir, bebeğini taşıyan Zeynepi herkesten kaçırmaya kararlıdır. Çünkü anne karnında bile olsa hiçbir Kozcuoğlu hapse giremez Ancak Asu, Emirle aynı fikirde olmayacaktır. Asu, Nihanı Zeynepe adım adım yaklaştıracak ipucunu ortaya döktüğünde, Kemalin gölgesi de üstüne düşecektir. Asuyu hayatının en zor dakikaları beklemektedir. Nihan saklandığı yerde Zeynepi bulduğunda, unutulmaz bir yüzleşme yaşanır. Öte yandan Nihan hiç beklemediği bir anda, nefreti ile merhameti arasında hayatının seçimini yapmak zorunda kalacaktır. Zeynep için oyun bitmişken yeni bir el açılır. Ancak bu yeni oyunda, herkesin kaderini değiştirecek oyun kurucu sürpriz bir isimdir. Yapım Ay Yapım Yönetmen Hilal Saral Senaryo Anıl Eke Özlem Yılmaz Burcu Görgün Oyuncu Kadrosu Kemal Burak Özçivit Nihan Neslihan Atagül Emir Kaan Urgancıoğlu Leyla Zerrin Tekindor Önder Kürşat Alnıaçık Galip Burak Sergen Hüseyin Orhan Güner Vildan Neşe Baykent Ozan Barış Alpaykut Asu Melisa Aslı Pamuk Fehime Zeyno Eracar Zeynep Hazal Filiz Köse Tarık Rüzgar Aksoy Banu Çağla Demir Salih Gökay Müftüoğlu Yasemin Nihan Aşıcı Hakkı Metin Coşkun

Please select the category that most closely reflects your concern about the video, so that we can review it and determine whether it violates our Community Guidelines or isn't appropriate for all viewers. Abusing this feature is also a violation of the Community Guidelines, so don't do it.

Oops, your web browser will be unsupported soon.

Our site is optimized with a wide range of browsers, please upgrade to a modern, fully supported browser. Find the latest versions of supported browsers below.

Get Latest

FireFox

By Mozila

Internet Explorer

By Microsoft

Chrome

By Google