Courtsey of Youtube.This Video content is delivered to you directly from Youtube.com

Mahur yıkıldı... Bir Aile Hikayesi 11. Bölüm

Uploaded by: naveedartist

335463 views

Bir Aile Hikayesi 11. Bölüm izle Mahurun beklediği olmadı... Bir Aile Hikayesi 11. Bölüm ekstra videoları yayında hemen izle Üçüzlerin dokuzuncu doğum günü gelip çatmıştır. Her zamankinden farklı olarak bu yıl ayrı ayrı kutlamak isterler. Ancak bu durum Reyhan ve Cemi epey zorlayacaktır. Berkin doğum günü partisine katılım çok olurken, Beste ve Mahurun partisi sönük kalır. Beste en yakın arkadaşını bile Berkin partisine kaptırınca üzüntüden kendini odaya kapatır. Cem ve Reyhan, günün sonunda onu mutlu etmenin yolunu bulacaktır. Mahur, Şakirin ilaç tedavisini bırakmak istediğini öğrenir. Onu hayata bağlamak için yeni bir neden arayışına girer. Müjdenin gebelik ihtimali Mahura aradığı çözümü verecektir. Şehnazın sözleriyle yıkılan Beste, Erdeme görünmeden evden kaçar, kimsenin telefonuna çıkmaz. Öte yandan Şehnaz hala Erdemle Ceylanı barıştırmaya çalışmaktadır. Oyunu yetiştirmek için gece gündüz prova yapan Berk ve Hülya yakınlaşır. Ancak Deryanın ani dönüşü Berki zor durumda bırakır. İki kadın arasında kalan Berk hiç umulmadık bir seçim yapacaktır. Bir Aile Hikayesi her Cumartesi 20.00de FOXta Oyuncular Songül Öden Celil Nalçakan Birkan Sokullu Olgun Toker İrem Sak Elçin Afacan Alper Saldıran Ali Seçkiner Alıcı Serkan Ercan Seren Şirince birailehikayesi FOX FOXplay

Please select the category that most closely reflects your concern about the video, so that we can review it and determine whether it violates our Community Guidelines or isn't appropriate for all viewers. Abusing this feature is also a violation of the Community Guidelines, so don't do it.

Oops, your web browser will be unsupported soon.

Our site is optimized with a wide range of browsers, please upgrade to a modern, fully supported browser. Find the latest versions of supported browsers below.

Get Latest

FireFox

By Mozila

Internet Explorer

By Microsoft

Chrome

By Google