Courtsey of Youtube.This Video content is delivered to you directly from Youtube.com

O Hayat Benim 96. Bölüm

Uploaded by: xmodel

1710534 views

Tehlike devam etmektedir Affanın Efsuna açtığı savaş da öyle... Ve herkesi biraraya getiren cenaze tansiyonu iyice yükseltir. Her şeyin arkasında Affanın olduğunu polis de öğrenir ama bu güçlü ve karanlık adama dokunmak kolay değildir. Kısmetsizler Mahallesi halkı kendi intikamlarını kendileri almak zorundadır Ateş cezaevinde karşısına çıkıp babası olduğunu iddia eden adama inanmaz. Ama gerçekler önüne bir duvar gibi dikilmektedir. Ateş tam yirmi dört sene sonra babasını bir kez daha kaybetmek üzeredir. Baharın getirdiği acı haber de Ateşi yıkan son darbe olur. O Hayat Benim yeni bölümüyle Pazar akşamı FOXta. Daha fazla video için abone olun Bizi sosyal medyadan takip edin FOX Türkiye Resmi Web Sitesi FOX Türkiye O Hayat Benim sayfası Twitter Instagram

Please select the category that most closely reflects your concern about the video, so that we can review it and determine whether it violates our Community Guidelines or isn't appropriate for all viewers. Abusing this feature is also a violation of the Community Guidelines, so don't do it.

Oops, your web browser will be unsupported soon.

Our site is optimized with a wide range of browsers, please upgrade to a modern, fully supported browser. Find the latest versions of supported browsers below.

Get Latest

FireFox

By Mozila

Internet Explorer

By Microsoft

Chrome

By Google