Courtsey of Youtube.This Video content is delivered to you directly from Youtube.com

O Hayat Benim 99. Bölüm

Uploaded by: misspageant

1986556 views

Baharın kaçışı ve Efsunla Ardanın onu yalnız bırakmayışı, iki kız kardeşi hiç olmadığı kadar yakınlaştırmaktadır. Herkes adına büyük fedakârlıklar gerektirir bu yolculuk... Ömer, Baharı yirmi dört saat içinde yakalamak konusunda son derece kararlıdır. Ateş de peşindeki Ömeri atlatıp Bahara kavuşabilmek için gözünü karartacaktır. Baharın durumunu ve Sultanın yeğenleriyle ilgili zaafını kendi çıkarları için kullanacak insanlar türer dört bir tarafta. Atahan ailesi için de bir dağılma sürecidir sanki bu... Bahar ve Efsunun yolculuğu, herkesin hayatının yeni dönemini başlatacak, beklenmedik olaylara gebedir. İki kardeşi yakınlaştıran bu süreç, belki de her şeyin sonu demektir aslında Daha fazla video için abone olun Bizi sosyal medyadan takip edin FOX Türkiye Resmi Web Sitesi FOX Türkiye O Hayat Benim sayfası Twitter Instagram

Please select the category that most closely reflects your concern about the video, so that we can review it and determine whether it violates our Community Guidelines or isn't appropriate for all viewers. Abusing this feature is also a violation of the Community Guidelines, so don't do it.

Oops, your web browser will be unsupported soon.

Our site is optimized with a wide range of browsers, please upgrade to a modern, fully supported browser. Find the latest versions of supported browsers below.

Get Latest

FireFox

By Mozila

Internet Explorer

By Microsoft

Chrome

By Google